Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Różanka

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

55 080 zł1 533 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Różanka, gm. Wiśniowa - dwie ładne działki w warunkami zabudowy o powierzchni 15,33 i 16,88 ara z wjazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej; przez działki przebiega prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Różanka

Różanka,podkarpackie

620 000 zł150 m² 4 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 500 m²

Ranczo W różance - 2,5ha ziemi Jeśli szukasz nieruchomości innej niż wszystkie, miejsca, które łączy w sobie klimat wiejskiej sielanki z pełną infrastrukturą i ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Różanka

Różanka,dolnośląskie

320 000 zł87,50 m² 3 657,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 87,5 mkw położone na 1. piętrze kameralnego budynku w Różance. Przestronny salon z dużą ilością światła i przytulna sypialnia sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Różanka

Różanka,dolnośląskie

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Okazja! dom stylowy W pięknej okolicy wieś różanka gmina Międzylesie o pow 150 m2 z rozpoczętym remontem. Na działce o pow. 1400 m2 dodatkowo można dokupić działkę rolną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Różanka

Różanka,podkarpackie

555 000 zł114,12 m² 4 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 140 m²

Twój dom z widokiem na spokój - 3 domy w stanie deweloperskim Różanka, powiat strzyżowski, gmina Wiśniowa 15 minut do miasta powiatowego Strzyżów, szybki dojazd do sklepów, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Różanka

Różanka,dolnośląskie

130 000 zł57,90 m² 2 245,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Różanka gmina Międzylesie Powiat Kłodzko województwo dolnośląskie. Różanka to pięknie położona wieś na samym krańcu Polski, dalej są już tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna Różanka

Różanka,podkarpackie

75 000 zł2 500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealne miejsce na budynek całoroczny, rekreację lub domek letniskowy! Wschodnia, spokojna część miejscowości cisza, zieleń i piękne widoki! Na sprzedaż: kompleks 3 działek po 25 arów, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Różanka,podkarpackie

159 000 zł85 m² 1 870,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 109 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Różanka, w powiecie strzyżowskim, województwo podkarpackie. Nieruchomość znajduje się na dużej, 1-hektarowej działce co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Różanka

Różanka,podkarpackie

49 650 zł1 986 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Różanka, ładna działka 19,86 ara z warunkami zabudowy; dojazd drogą gminną asfaltową; na działce prąd, gaz, woda z wodociągu, linia telefoniczna. Polecamy! Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Różanka

Różanka,podkarpackie

139 000 zł91 m² 1 519,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 91,46 m , zlokalizowany w miejscowości Różanka, w samym centrum. Budynek usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Różanka

Różanka,podkarpackie

440 000 zł306 m² 1 437,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Biuro Dobry Adres Nieruchomość ma przyjemność zaoferować Państwu dom około 300 mkw położony na działce 2,5 ha w Różance pod Strzyżowem. Położony w centrum miejscowości przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Różanka

Różanka,podkarpackie

250 000 zł150 m² 1 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 600 m²

Gospodarstwo z budynkiem mieszkalnym + 4 budynki gospodarcze Kompleks 2 działek o powierzchni 1,16ha zabudowane budynkiem mieszkalnym z 1975 roku, po częściowym remoncie w 2004 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Różanka

Różanka,podkarpackie

199 000 zł91 m² 2 175,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Różanka

Różanka,podkarpackie

220 000 zł78 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowa Cena! 250,000 zł Na Sprzedaż: uroczy Dom Murowano-Drewniany w #różance! Lokalizacja: dom położony w malowniczej miejscowości Różanka na Podkarpaciu, w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Różanka

Różanka,dolnośląskie

370 000 zł88 m² 4 228,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Różanka

Różanka,podkarpackie

50 000 zł7 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona działka Z kawałkiem własnego lasu 0,70ha stanowiące grunt rivb 0,40ha, lzr-rivb 0,26ha, lzr-psv 0,04ha. Jest to piękny kawałek ziemi na lekkim stoku północno-wschodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Różanka

Różanka,podkarpackie

45 000 zł7 500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

75 arów z możliwością zabudowy. Jeden kształtny kawałek o szerokości ok 62m, długością ok 120m przylegający do drogi gminnej asfaltowej. W większości działkę stanowi riva, mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Różanka

Różanka,lubelskie

75 000 zł23 000 m² 3,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna na sprzedaż w Różance gm.Włodawa. Dobra cena! Główne atuty nieruchomości: bliskość terenów zielonych położenie z dala od głównej jezdni z dobrym dojazdem Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Różanka

Różanka,podkarpackie

380 000 zł130 m² 2 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

DO zamieszkania Wyposażenie i umeblowanie w cenie Murowany budynek mieszkalny z 1982 roku o powierzchni ok 130m+duży garaż w bryle budynku. W suterenach: kuchnia letnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Różanka

Różanka,podkarpackie

79 000 zł2 700 m² 29,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 27ar zlokalizowany w miejscowości Różanka w powiecie Strzyżowskim (gmina Wiśniowa) Oferowana nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Różanka

Różanka,podkarpackie

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

2 ha gospodarstwo W pięknej zielonej okolicy idealne pod agroturystykę Zabudowania z 1966 roku na które składa się budynek mieszkalno-gospodarczy w którym znajduje się kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Różanka

Różanka,podkarpackie

88 000 zł5 448 m² 16,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania grunt o powierzchni 54ar zlokalizowany w miejscowości Różanka w powiecie Strzyżowskim (gmina Wiśniowa) Oferowana nieruchomość składa w całości z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Różanka

Różanka,podkarpackie

28 000 zł5 300 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka znajduje się w Różance w powiecie strzyżowskim na Podkarpaciu. Na lekkim wzniesieniu, ze spadkiem w kierunku południowym oraz dojazdem dr częściowo szutrową, częściowo polną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Różanka

Różanka,podkarpackie

415 000 zł130 m² 3 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 100 m²

Gospodarstwo na 1,5 ha działce z murowanym budynkiem mieszkalnym umeblowanym i wyposażonym w stanie do wejścia. Tylko 17km od planowanego zjazdu z S19 w Żarnowej. Kompaktowy 130m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Różanka

Różanka,podkarpackie

150 000 zł95 m² 1 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Takie piękne drewniane domy to wizytówka Podkarpacia. Ten jest wyjątkowo dobrze zachowany. 37 arowa działka w trakcie podziału na której stoi drewniany budynek mieszkalny o pow. ok 95m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Różanka

Różanka,podkarpackie

55 000 zł8 800 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowo położona fantastyczna działka na wzgórzu I pod lasem! 88 arów na lekkim stoku północno-zachodnim położone w terenach pagórkowatych otoczonych pięknymi lasami. Działkę stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Różanka

Różanka,podkarpackie

25 000 zł7 800 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

78 arów w jednym kawałku. Dojazd ok 400m od asfaltu, drogą szutrową następnie polną. Działka położona na wzgórzu, nachylona w kierunku południowym. Cześć działki porośnięta drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Różanka

Różanka,lubelskie

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0 %prowizji od kupującego! Nieruchomość o pow 1000m2 zabudowana budynkiem biurowo-technicznym, stanowiącym jednokondygnacyjny wolnostojący obiekt, niepodpiwniczony, o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Różanka

Różanka,lubelskie

10 000 zł5 600 m² 1,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący bez prowizji. Do sprzedaży las w miejscowości Różanka gm. Włodawa , składający się z udziału w 6-ciu działekach leśnych o łącznej powierzchni 0, 56 ha,. Las jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Różanka

Różanka,lubelskie

40 000 zł20 006 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący bez prowizji. Do sprzedaży las w miejscowości Różanka gm. Włodawa , składający się 4-cech działek lesnych o łącznej powierzchni 2, 06 ha,. Las jest mieszany liściasto- iglasty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Różanka

Różanka,dolnośląskie

313 000 zł123 200 m² 2,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malownicza działka siedliskowa W górach bystrzyckich Z pięknym widokiem na kotlinę kłodzką, czarną górę I masyw śnieżnika, za jedyne 2,54 zł/m2 - łap okazję! Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Różanka

Różanka,lubelskie

89 000 zł67 m² 1 328,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:236 m²

Sprzedam mieszkanie/lokal handlowo-usługowy z możliwością adaptacji na mieszkanie w malowniczo położonej miejscowości Różanka n/bugiem. W budynku prowadzony był sklep, który można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Różanka

Różanka,dolnośląskie

616 000 zł123 200 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malownicza działka siedliskowa W górach bystrzyckich Z pięknym widokiem na kotlinę kłodzką, czarną górę I masyw śnieżnika, za jedyne 5 zł/m2-łap okazję! Teren o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Różanka

Różanka,lubelskie

89 000 zł67 m² 1 328,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lokal handlowo-usługowy z możliwością adaptacji na mieszkanie w malowniczo położonej miejscowości Różanka n/bugiem. Może być pod inną działalność. - powierzchnia użytkowa 67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Różanka

Różanka,dolnośląskie

95 000 zł102 m² 931,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom W pięknej górskiej okolicy! Do sprzedania malowniczo położona posiadłość: teren o powierzchni 0.5 hektara i połowa dwurodzinnego domu. Mieszkanie na piętrze dwukondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Różanka

Różanka,dolnośląskie

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Różanka

Różanka,lubelskie

130 000 zł110 m² 1 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Z powodu wyjazdu pilnie sprzedam większą połowę domu w Różance k/włodawy za cenę ok. 130tyś. zł a drugą połowę (mniejszą) za rok za 70tyś. zł z możliwością jej użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Różanka

Różanka,podkarpackie

275 000 zł220 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący 220 mkw. na działce 8 arowej, działka zagospodarowana. Podpiwniczony na jednej połówce, 6 sypialni, 2 pokoje dzienne możliwość podłączenia kominków, 2 kuchnie, 2 łazienki, toaleta.